top of page

NASZA HISTORIA

AXIS Group logo.png

AXIS Group Sp. z o.o. to polska firma specjalizująca się w produkcji zlewozmywaków granitowych wykonywanych metodą „zimnego odlewania”.

Od 10-ciu lat należymy do ścisłej czołówki największych polskich producentów.

Myśl przewodnia, którą kierujemy się każdego dnia to: „Dobrze wykonane jest lepsze niż dobrze powiedziane”. (Benjamin Franklin)

Pracujemy w oparciu o zespół doświadczonych i oddanych pracowników, którym zapewniamy doskonałe warunki pracy, poczucie bezpieczeństwa i szanse zawodowego rozwoju.

AXIS Group production.jpg

PRODUKCJA

Pracujemy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym wybudowanym w 2017 roku. Korzystamy z zaawansowanego technologicznie, nowoczesnego parku maszynowego oraz spełniamy wszystkie normy bezpieczeństwa ekologicznego.

 

Produkcja w zakładach AXIS Group cechuje się troską o pozostawianie jak najmniejszego śladu węglowego.

Hand Strewing Sand

SUROWCE

Wszyscy nasi dostawcy komponentów produkcyjnych spełniają i przewyższają wysokie wymagania jakościowe, a swoje produkty wytwarzają na obszarze Unii Europejskiej.

 

Ponad dwie dekady badań nad materiałami kompozytowymi we współpracy z najlepszymi specjalistami z branży pozwoliło nam uzyskać unikalną mieszankę o wysokich parametrach jakościowych, dzięki której zlewozmywaki dostępne w ofercie naszego sklepu charakteryzują się odpornością na szok termiczny, uszkodzenia mechaniczne, promieniowanie UV i zabrudzenia.

OD POMYSŁU DO REALIZACJI

KRÓTKA HISTORIA AXIS GROUP W ZDJĘCIACH

CERTYFIKATY


Jako specjaliści w swojej branży stale się rozwijamy i jesteśmy na bieżąco z nowymi rozwiązaniami technologicznymi i obowiązującymi przepisami. Posiadane przez nas certyfikaty dowodzą, że jesteśmy wiarygodnym i rzetelnym partnerem biznesowym oferującym produkty na najwyższym poziomie.

Posiadamy pełen zakres wymaganych certyfikatów oraz atestów.

bottom of page